با توجه به ویژگی های برجسته پلی کربنات ، وررق های  پلی کربنات ساخته شده است . ورق پلی کربنات دارای خاصیت های ضد ضربه و مقاومت پذیری زیاد و سبک بودن و عدم تبادل حرارتی و شفافیت است که جایگزین خوبی برای شیشه می باشد که باعث استفاده زیاد در مصالح ساختمانی می شود .

انواع ورق های پلی کربنات:

ورق های پلی کربنات موج دار:

ورق های پلی کربنات موج دار-1

ورق های موج دار مطابق با استانداردهای ورق های گالوانیزه و ساندویچ پانل های موج دار هستند.

بهترین انتخاب برای نورگیر سوله ها، کارخانه جات، سقف فروشگاه ها ، پارکینگ های عمومی ، سالن های ورزشی، در کنار ورق گالوانیزه و ساندویچ پانل ها می باشد، که باعث بهره وری بهینه از نور خورشید در روز می شود  که موجب کاهش هزینه ها و انرژی مصرفی در این مکان ها می باشد.از ورق های پلی کربنات می توان در مکان هایی مانند گلخانه ها،‌محل نگهداری دام ها،‌استخرها و بسیاری مکان های دیگر استتفاده نمود.ور قهای پلی کربنات به دلیل شفافیت بالا و همچنین به دلیل عایق بودن در گلخانه ها به خصوص در مناطق سردسیر قابل استفاده می باشند که باعث کاهش هزینه و تجهیرات نصب می شود.

 

 

ورق های پلی کربنات طرح سفال:

ورق های پلی کربنات طرح سفال-6

ورق پلی کربنات طرح سفال بسیار مدرن می باشد که پس از پژوهش های فراوان ساخته شده است.که گزینه ای مناسب یا ساختاری استوار و اصیل در معماری اروپایی و نمونه سازی سنتی در معماری نوین برای پوشش سقف می تواند جایگاه نشان دهد.

ورق پلی کربنات طرح سفال از دو پلیمر مستحکم پلی کربنات و اکریلیک ساخته شده است و پایداری بسیاری دارد.این نوع ورق ها در مقابل گرما،‌تغییرات حرارتی،‌خوردگی شیمیایی پایدار می باشند. ورق پلی کربنات طرح سفال در اقامتگاه های تفریحی،‌سازه های مسطح به اریب،‌انواع سقف و شیروانی ها، خانه ها، باغ ها و ویلا ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

ورق های گالوانیزه : 

ورق های گالوانیزه-3

ورق گالوانیزه فلزی است از پایه آهن معمولی با پوشش فلز روی که در مقابل پوسیدگی و زنگ زدگی مقاوم است.  ورق گالوانیزهبه دو صورت رول فرم و فایبرک تولید می شود.ورق های رول در ضخامت ها و عرض های متفاوت تولید می شوند. ورق های گالوانیزه در صنعت حمل و نقل ،صنعت اتومبیل، خودرو و کارخانجات، صنایع کاغذ و لوله، صنعت کشاورزی ، استفاده در مهندسی عمران و ساختمان ، کابینت و قفسه، مصارف خانگی ، تابلوهای راهنمایی ، ساخت سقف، یخچال ها و … استفاده می شوند.

 

 

 

 

 

 

همراهان عزیز مجموعه ایریک، با داشتن تجربه زیاد در طول سالیان کار خود و هم چنین داشتن متخصصان و کارمندان حرفه ای می تواند در زمینه نصب عایق، انتخاب نوع عایق و ورق به شما کمک کنید. بنابراین در صورت نیاز به مشاوره می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.