ضروریست هنگام بررسی استراتژی نصب سیستم عایق بندی ، به کنترل جریان گرمایی از طریق محوطه ساختمان، که شامل سقف، دیوارها و زیربنا می باشد توجه شایانی کرد . استراتژی نصب سیستم عایق بندی به ویژگی های خانه و محیطی که در آن در واقع شده است بستگی دارد . در واقع این امر به کاهش سرعت جریان گرما از محوطه داخلی ساختمان به بیرون بستگی دارد ، چرا که تأثیر قابل توجهی در چگونگی راحتی شما و خانوادهتان در خانه می گذارد.

عایق چگونه کار می کند

به طور معمول برای اشاره و مراجعه به یک عایق به میزان R-Value آن توجه می شود. مقدار R معیار مقاومت یک ماده به جریان گرما است. هر چه R مقدار بالاتری داشته باشد، یک ماده مقاوم تر در برابر جریان گرما است. برای مثال، اگر شما در مناطق سردسیر زندگی می کردید، به جای R-13 دیواره R-19 را در دیواره ها می خواهید، زیرا عایق  R-19 مقاوم تر در برابر جریان گرما است. اگر شما خانه خودرا بازسازی می کنید و می خواهید سطح ایده آل برای منطقه خود را بیابید. می توانید با همکاران ما مشورت نمایید . همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیران می باشند تنها لازم است با شماره های تماس ذکر شده در سایت تماس حاصل فرمایید.
محوطه ساختمان باید به طور مداوم بدون شکاف عایق بندی شود.
منافذ متعددی در محوطه ساختمان مانند پنجره ها، درها، پریز برق، لوله های لوله کشی و وسایل روشنایی وجود دارد. همه ی شکاف ها یا دهانه ها باید مهر و موم شود تا عایق مداوم باشد. گام مهم در استراتژی نصب یک سیستم عایق کارآمد انتخاب مواد عایق و نصب درست آن است.
حال که شما اصول اولیه در مورد چگونگی کار عایق ها و چرایی حیاتی بودن آن در خانه خود را می دانید، می توانید شروع به صحبت با سازنده خود در مورد استراتژی نصب سیستم عایق بندیی که برای خانه خود انتخاب کرده اید کنید. این امر که شما باید این استراتژی را در مراحل برنامه ریزی و طراحی خانه خود انجام دهید بسیار الزامی است. متخصصان ما در ایریک به تمام سوالات شما در رابطه با نصب سیستم عایق بندی در تمام مراحل برنامه ریزی و طراحی پاسخگو می باشند. در این راه تنها نیستید.