زمانی که متخصصان ما برای انجام عایق کاری به ساختمان های افراد می روند عایق کاری لوله ها را نیز بررسی می کنند. عایق کاری لوله هیا ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که ارتباط مستقیمی با امنیت ساختمان شما دارد. در این مقاله ما با استفاده از عکس هایی که قرار می دهیم اهمیت مسئله عایق کاری لوله ها را برای شما روشن خواهیم کرد. پس ما را همراهی کنید…

برای شروع عکس زیر را در نظر بگیرید.

عایق کاری لوله های ساختمان

لوله های Flex برای عایق گاری به عایقی حداقل با 4 فوت ضخامت نیاز دارند. اولین چیزی که شما در این تصویر می بینید این است که قسمتی از لوله ایزوله نشده است. محیطی که شما مشاهده می کنید، اتاق شیروانی یک خانه است. شاید شما کل اتاق را با عایق های فومی، عایق کرده باشید ولی همچنان هم نیاز است که عایق کاری لوله ها به طور کامل انجام شود. مشکل دیگری که در این عکس وجود دارد این است که 2 لوله بدون این که از اتصال سخت استفاده کرده باشند به یکدیگر متصل شده اند. زیرا هر لحظه امکان جدا شدن آنها وجود دارد. بنابراین اگر این اتصال دچار مشکل شود می تواند هوا را به داخل خانه منقل دهد و منجبر به مشکلات بیشتری شود. حال سوالی که مطرح می شود این است که چگونه عایق کاری لوله ها را به درستی انجام دهیم ؟

عایق کاری لوله های ساختمان

مهمترین نکات در عایق کاری لوله های ساختمان  :

برای این که شما بتوانید بهترین نتیجه را از عایق کردن لوله های ساختمان خود بگیرید، باید چند مورد را خودتان رعایت کنید.

  • بهترین کمپانی را برای انجام این کار پیدا کنید. برای این که شما از نحوه کار آن ها مطلع شوید می توانید از عکس هایی که در سایت خود قرار می دهند استفاده کنید. همچنین مطمئن شوید که بعد از نصب عایق، با استفاده از تست کردن حتما از عملکرد درست آن مطمئن می شوند.
  • حتما از این که تمام لوله های شما را متناسب با ساختارشان عایق می کنند اطمینان حاصل کنید.
  • حتما بعد از این که عایق لوله های ساختمان شما تمام شد، از آن ها بخواهید که تست نشتی هوا را انجام دهند.
  • در نهایت بعد از رعایت موارد بالا، خودتان باید تمام جاهایی که عایق شده اند را چک کنید و اطمنیانحاصل کنید که همه جا به درستی عایق شده است. برای این کار می توانید از عکس های درون این مقاله استفاده کنید.

همراهان عزیز اگر شما از توصیه های بیان شده که بسیار ساده هستند به درستی استفاده کنید و همچنین دقت کنید که در عایق کاری لوله های ساختمانتان مواردی مانند تصاویر بالا وجود نداشته باشد، می توانید از عایق کاری درست خود اطمنیان حاصل نمایید. دوستان گرامی در صورت وجود هر گونه سوال شما می توانید از طریق شماره های قرار داده شده در سایت با متخصصان “ایریک” در ارتباط باشید.