عایق کاری پارکینگ ساختمان نیز مشابه با عایق کاری سایر قسمت های خانه است. با این تفاوت این که برخی از انواع عایق بهتر از بقیه برای این قسمت از خانه عمل می کنند. به طور کلی شما باید از یک عایق حرارتی برای پارکینگ استفاه کنید چرا که می خواهید در تابستان سرد و در زمستان خنک باشد. در این مقاله ما همه چیز را در مورد عایق کاری پارکینگ به شما آموزش می دهیم.

اصول اولیه عایق کاری پارکینگ :

برخی از افراد تصور می کنند هنگامی که از عایق حرارتی صحبت می کنیم منظورمان این است که محیط مورد نظر را گرم نگه داریم. در حالی که هدف این است که جلوی انتقال حرارت را بگیریم. در صورتی که در مورد عایق حرارتی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید از مقالات زیر استفاده کنید :

چیزی که هنگام عایق کاری پارکینگ باید مد نظر داشته باشید این است که در این محیط معمولا تعداد زیادی شکاف هوایی وجود دارد که باعث می شود عایق مورد نظر شما خیلی درست عمل نکند. حتی اگر شما از عایق با بالاترین R-value استفاده کنید نتیجه مطلوب را دریافت نخواهید کرد. شما می توانید با استفاده از اسپری عایق فومی تا حد امکان این شکاف ها را ببندید. (البته درب پارکینگ یکی از چالش های اساسی هنگام عایق کاری پارکینگ است.)

عایق کاری پارکینگ ساختمان چگونه است؟

بهترین عایق ها برای عایق کاری پارکینگ ساختمان کدامند؟

عایق فایبرگلاس :

این نوع عایق را می توانید هم به فرم عایق پتویی و هم به فرم عایق بریده شده استفاده کنید. همچنین شما می توانید از عایق فایبرگلاس قابل شستشو استفاده کنید که برای عایق کاری پارکینگ نیز مناسب است.

عایق سلولز :

این عایق به طور کلی از روزنامه های قابل بازیافت تولید می شود. از این نوع عایق می توایند برای پارکینگی که تمام شده است استفاده کنید.

عایق فوم سخت :

از این عایق می توانید برای دیوارهای نازک و درب پارکینگ استفاده کنید. بالا بودن مقدار R-value این عایق را برای عایق کاری پارکینگ بسیار مناسب کرده است. اگر شما می خواهید پارکینگ یا گاراژ خود را به محلی برای انجام کارهای نیمه وقت تبدیل کنید استفاده از این عایق توصیه می شود.

عایق کاری پارکینگ ساختمان چگونه است؟

عایق فوم اسپری :

این عایق نیز یکی از بهترین انتخاب ها برای عایق کاری پارکینگ ساختمان است. شما می توانید از این عایق تنها برای درب پارکینگ استفاده کنید. معمولا دارای کیفیت بالایی است ولی برای کل پارکینگ استفاده نمی شود.

توجه : شما برای عایق کاری در پارکینگ خود از ضفحات فلزی استفاده کنید و حتما این کار را انجام دهید چرا که بخش عظیمی از انرژی از این طریق از دست می رود. همچنین با استفاده از واشر های پلاستیکی سعی کنید تمام محفظه هایی که در کنار در وجود دارند را ببندید.

همراهان عزیز اگر در مورد عایق کاری پارکینگ ساختمان خود سوالی دارید می توانید از طریق شماره های 09120414436 و 09120414437 با ما در ارتباط باشید.