عایق کاری در پارکینگ نه تنها موجب سرد و گرم نکه داشتن خود پارکینگ می شود بلکه راحتی بیشتری برای ساختمان شما فراهم می کند. پارکینگ و گاراژ شما در طول فصول سرد و گرم محل مناسبی برای شما خواهد بود چرا که بدون نیاز به استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایی دمای این قسمت از ساختمان شما متعادل خواهد بود. از طرفی معمولا دیورای که بین پارکینگ و طبقه اول ساختمان وجود دراد همیشه نمی تواند بهترین عملکرد را دشاته و ا هدر رفتن انرژی جلوگیری کند. یعنی اگر پارکینگ شما عایق کاری نشده باشد، در زمستان که هوا سرد است، باعث می شود انرژی گرمایی طبقه اول به میزان زیادی هدر رود. اگر در این مورد نیاز به اطلاعات بیشتری دارید خواندن مقالات زیر را از دست ندهید :

برای این که عایق کاری پارکینگ شما همان نتیجه ای را بدهد که شما انتظار دارید حتما باید از عایق کاری در پارکینگ هم استفاده کنید. در گذشته چندان به اهمیت انجام این کار توجه نمی شد و برای بیشتر درها از چوب و یا یک ورقه استیل استفاده می شد چرا که ارزان بودند برای کسانی که نمی توانستند از چوب استفاده کنند.

مزایای عایق کاری در پارکینگ

مزایای عایق کاری در پارکینگ چیست؟

درب پارکینگ شما محکمتر خواهد بود.

این که درب پارکینگ شما چقدر مقاوم است به این بستگی دارد که از چه موادی برای ساختن در استفاده شده است. به عنوان مثال شما نمی توانید از یک لایه ورق استیل انتظار مقاومت زیادی داشته باشید. درهایی که از یک ورقه گالوانیزه با عایق پلی اورتان و یا پلی استایرن ساخته شده اند، معمولا دارای مقاومت بالایی هستند. البته می توان از لایه پلاستیکی دیگری نیز استفاده کرد که برای تمیز کردن در مشکلی وجود نداشته باشد.

صرفه جویی زیاد در میزان هدررفت انرژی.

علاوه بر این که عایق کاری دیوارهای پارکینگ میزان انتقال انرژی را کاهش می دهد، درب پارکینگ نیز نقش زیادی در انجام این کار دارد. علاوه بر این که عایق کاری در باید انجام شود، اگر از روش های درست مهر و موم کردن در به دیوارها استفاده نشود باز هم به این معنا است که پول زیادی از جیب شما خارج می شود چرا که همچنان نیز هدررفت انرژی وجود دارد.

مزایای عایق کاری در پارکینگ

کاهش سر و صدا.

با توجه به این که پارکینگ معمولا یک فضای خالی از وسایل است، می تواند خیلی راحت صدا را به داخل ساختمان انتقال دهد. اما اگر از عایق کاری درست برای پارکینگ استفاده شود این انتقال صدا به میزان زیادی کاهش پیدا می کند. پس علاوه بر استفاده از یک عایق حرارتی شما یک عایق صوتی نیز خواهید داشت.

کنترل شرایط دمایی پارکینگ.

برخی از افراد نیاز دارند که بخشی از کارهای خود را در پارکینگ ساختمان انجام دهند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید پس عایق کاری در پارکینگ را جزء اولویت های خود قرار دهید. توجه داشته باشید که پارکینگ ساختمان یکی از بزرگترین قسمت های خانه است. پس تعجبی هم ندارد که مطابق با شرایط آب و هوایی انرژی زیادی نیاز باشد تا دمای این محیط را متعادل نگهداریم. پس اگر شما از عایق کاری استفاده کنید می توانید میزان تبادل انرژی از بیرون به داخل و بر عکس را حداقل کنید.

همراهان عزیز اگر در مورد عایق کاری در پارکینگ خود نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید می توانید با متخصصان ایریک در ارتباط باشید.