همانطور که همه ما می دانیم ،  سیاره ما در سال های اخیر به علت گرمایش جهانی و تغییرات اقلیمی به طور اساسی تغییر کرده است. کوه های یخی قطب شمال تحت تأثیر گرم شدن کره زمین قرار دارند. در این مقاله، 3 نکته کلیدی صرفه جویی در انرژی را برای خانه شما بازگو می کنیم. همه ما از این واقعیت آگاه ایم که گرمایش جهانی و تغییرات آب و هوایی اکنون یک واقعیت است. آثار کربن ، به آرامی از بین رفتن زمین و محیط زیست است. اکثر کشورها در حال جستجو برای منابع انرژی جایگزین و همچنین راه های صرفه جویی در انرژی هستند که نیاز به گرمایش و خنک کنندگی در خانه را کاهش می دهد. همانطور که می دانیم گرمایش و خنک سازی خانه ها نه تنها گران است، بلکه در اکثر موارد باعث تولید بیشتر انتشار کربن می شود و به همین ترتیب بر روی محیط زیست ما تاثیر می گذارد.

سه نکته کلیدی مصرف بهینه انرژی

  • فیلم خورشیدی: اولین نکته صرفه جویی در انرژی برای خانه شما

فیلم خورشیدی یکی از بهترین نکات صرفه جویی در انرژی برای خانه شماست. در واقع، خانه هایی با فیلم خورشیدی در پنجره ها تا 80٪ از ورود اشعه های خورشیدی را به خانه کاهش می دهد. این، به نوبه خود، به معنای آن است که دمای داخلی به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

مصرف بهینه انرژی در خانه

واقعیت این است که در روزهای گرم تابستان پنجره ها بیش از 35٪ گرما  را اجازه عبور می دهند.فیلم خورشیدی نه تنها به کاهش درجه حرارت داخلی در خانه کمک می کند، بلکه عمر فرش و مبلمان در خانه را بهبود می بخشد. لازم به یادآوری است که اشعه های خورشیدی عمر هر نوع مبلمان، از جمله چرم و پارچه را بدتر می کند. محصولات محافظ خورشیدی در رده های مختلف کاهش اثر نور خورشید از 45٪ تا 90٪ در دسترس هستند. هر چه مقدار آن بالاتر باشد، صرفه جویی در انرژی بهتر خواهد بود . برای کاهش گرما فیلم خورشیدی در خانه را نصب کنید.

  • انرژی خورشیدی: نکته دوم صرفه جویی در انرژی برای خانه شما

باید گفت انرژی خورشیدی یک منبع عالی صرفه جویی در انرژی است. البته ما درباره آبگرمکن خورشیدی صحبت نمی کنیم ،بلکه بازده سرمایه گذاری در بلند مدت برای ما حائز اهمیت می باشد.

در واقع منظور از انرژی خورشیدی، صحبت از انرژی خورشیدی به باتری است و سپس استفاده کردن از طریق مبدل ها. پانل های خورشیدی به آرامی باطری های چرخه عمر را شارژ می کنند و اینورتر ، باتری 12 ولت را به 220 ولت تبدیل می کند.

  • عایق سقف: نکته سوم صرفه جویی در انرژی برای خانه شما

همانطور که می دانیم انواع مختلفی از محصولات عایق سقف در بازار وجود دارد، بنابراین انتخاب آنها یک سلیقه شخصی هستند. با این وجود، باید اطمینان حاصل کنید که عایق درستی متناسب با منطقه ای که در آن زندگی می کنید نصب کرده اید.

مصرف بهینه انرژی در خانه

عایق هوایی

یکی از محبوب ترین محصولات عایق شن و ماسه در سراسر جهان است. ویژگی های عایق حرارتی در برش لبه است. برای یک خانه سرد در تابستان و یک خانه گرم در زمستان، این عایق بسیار عالی است.جالب است بدانید این عایق دارای ویژگی های صوتی بسیار خوبی نیز می باشد.

عایق ایزوترم

عایق ایزوترم یک عایق نوع پلی استر است .جالب است بدانید به عنوان یک محصول عایق بندی سقف در آفریقای جنوبی بسیار محبوب است.

از خصوصیات آن سرد در تابستان و گرم در زمستان می باشد.

در حقیقت، در خانه هایی که با این سه نکته صرفه جویی در انرژی سازگار هستند، صرفه جویی در انرژی برای سال های زیادی وجود خواهد داشت.

همراهان همیشگی ایریک از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون وسپاسگزاریم. لطفا با ما در تماس باشید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میا نبگذارید. در صورتی که در زمینه ی انواع عایق یا تجهیزات ساختمانی کاربردی در زمینه ی بهینه سازی مصرف انرژی تجربیات مفیدی کسب نموده اید از طریق کامنت، با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.