شما دوست عزیزی که در برابر نسل های آینده خود را مسئول می دانی، قطعا به این موضوع نیز اندیشیده اید که چگونه می توان برای بهینه سازی مصرف انرژی تلاش نمود تا از به هدر رفتن آن جلوگیری کرد و نقش شما در این زمینه چیست. متخصصین تاکنون در این باره به نتایج بسیار عالی دست یافته اند. به طور مثال استفاده از انرژی خورشیدی و به کارگیری پنل های خورشیدی و آبگرمکن های خورشیدی توانسته است در بسیاری از مناطق جغرافیایی به جای سوخت های غیرقابل جایگزین به کار گرفته شود. همچنین با استفاده از انواع روش های عایق کاری و با استفاده از انواع عایق ساختمانی انرژی می توان از به هدر رفتن انرژی جلوگیری کرد. آیا سیستم پوششی پلی اوره را می شناسید؟ با گروه نوآوران تجهیزات عایق ایریک همراه شوید تا در مورد این سیستم پوششی اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم.

آشنایی با سیستم پوششی پلی اوره

پلی اوره یکی از تازه ترین پیشرفت های تکنولوزی پوششی است که یکی از بهترین ها در نوع خود، در کل دنیا است. ماندگاری و مقاومت آن به قدری است که آن را 20 برابر از پوشش های اپوکسی قوی تر کرده است.

پلی اوره

از لحاظ شیمیایی نسبت به شوره و نمک، روغن، مواد محترقه و دیگر مواد شیمیایی مقاوم است. پوشش های پلی اوره حدود 98 درصد بیشتر از اپوکسی انعطاف پذیر هستند و این باعث می شود تا حرکت طبیعی بتن راحت تر شود. پوشش پلی اوره در کمتر از نیم ساعت قابل نصب است و دارای مقاومت بالایی است و در مقایسه با پوشش اپوکسی، سازگارتر با محیط زیست است.

پوشش پلی اوره بیش از 25 سال است که در صنعت ساختمان سازی به کار برده می شود و برای پوشش لوله و خط لوله، تانک های مخازن، تاسیسات تصفیه آب، اصلاح سوراخ ها، فاضلاب و قطعات قالب گیری OEM و…استفاده می شود.

پلی اوره سنتی نوعی پوشش است که در ابتدا در اوایل دهه 1990 توسعه داده شد و مورد استفاده قرار گرفت. تفاوت پلی اوره معمولی و پلی اوره Citadel در انقلابی است که در صنعت Citadel به وجود آمد، که منجر به تکمیل عملکرد Polyurea شد. اما این نوع پوشش ها دارای زمان اجرای طولانی تری هستند و می توانند با استفاده از یک غلتک یا قلم مو استفاده شوند.

ویژگی های سیستم پوششی پلی اوره

پلی اوره Citadel محصولی است که بسیار بسیار مقاوم و ماندگار است، که برای پوشش فرسایش ها و شیارهای عادی و غیرعادی مورد استفاده قرار می گیرد.

پلی اوره

به علت ساختار شیمیایی پلی اوره Citadel، این ماده شیمیایی به همراه سیمان یک محصول بسیار قوی برای پوشش شیارها به وجود می آورد که قادر است با هر سطحی به خوبی پیوند پیدا کند و آن سطح را پوشش دهد و هیچ گونه ترک خوردگی و شکاغی ایجاد نمی شود. همچنین پوشش پلی اوره همچنان رنگ خود را حفظ کرده و زمانی که روغن یا هر ماده ی شیمیایی دیگر به آن اصابت کند، به رنگ زرد، تغییررنگ نمی دهد.

پوشش پلی اوره Citadel متناسب با هر نقطه و مکان، پالایش و فرآوری شده است که با کمترین آموزش در محل مناسب قابل نسب است. این نوع عایق را می توان در دماهای مختلف، از 4 درجه سانتیگراد تا 49 درجه سانتیگراد استفاده کرد و توجه با این نکته بسیار مهم است زیرا اکثر برنامه های کاربردی در محیط کنترل شده با آب و هوای مناسب انجام نمی شود.

عایق پلی اوره بسیار سریع تر از دیگر پوشش های پلیمری عمل می کند. به طور معمول 4 تا 8 ساعت بعد از نصب، محل مورد نظر قابل استفاده است. به طور مثال اگر از این پوشش برای زمین استفاده شود بعد از 24 ساعت می توان با اتومبیل از آن بخش از زمین عبور کرد.

همراهان همیشگی ایریک، با مقاله ای دیگر و با معرفی سیستم پوششی پلی اوره ، با شما بودیم. ایمد است مطالب ارائه شده مورد رضایت شما عزیزان واقع شده باشد.