عایق بندی ساختمان ها با استفاده از بهترین روش ها ، با اهداف مختلفی مثل حفظ گرمای ساختمان در زمستان، یا حفظ سرما در تابستان یا جلوگیری از ورود نم و رطوبت به داخل ساختمان و… انجام می شود. پرده های نواری پی وی سی که با عنوان پرده های فریزر صنعتی یا پرده های قطبی نیز شناخته می شود، با هدف  استقامت در برابر سرمای شدید طراحی شده اند؛ بنابراین باعث افزایش کارایی فضاها اتاق ها با دمای کنترل شده هستند، فضاهایی از قبیل فریزرها، واحدهای یخچال و انبارهای سرد. به منظور آشنایی با پرده های پی وی سی با گروه نوآوران تجهیزات عایق ایریک همراه باشید.

پرده های پی وی سی ، برای بخش هایی با دمای بسیار پائین بسیار کاربردی و ایده آل هستند و می توانند یک رنج بالایی از دمای هوای سرد، از 0 تا 40- درجه سانتی گراد را حفظ کند و به عنوان یک عایق مانع از انتقال هوا از آن محیط که سبب افزایش دمای آنجا می شود، عمل کند. بنابراین تعجبی ندارد که بگوئیم این پرده های فریزر صنعتی، یک انتخاب محبوب برای کاربرد در فضاهای یخچال، امکانات ذخیره سازی سرد، انبارها و کامیون های یخچال دار می باشد.

پرده های پی وی سی

ویژگی پرده های پی وی سی

پرده های پی وی سی از عامل های نرم و انعطاف پذیر و مقاوم در برابر سرما ساخته شده است و به هیچ عنوان دچار شکنندگی نمی شود، همچنین بعد از نصب و استفاده، هیچ گاه فرم اصلی خود را از دست نمی دهد.

پرده های پی وی سی نه تنها اقتصادی و مقرون به صرفه هستند، بلکه در مقایسه با سایر سیستم های لازم برای ایجاد یک فضای سرد، کاملا قابل دسترسی هستند. پرده های پی وی سی دارای از فضای داخا اتق سرد دارای دید بسیار خوبی هستند و به عنوان یک سد و مانع در مقابل گردو خاک، آلودگی، حشرات و سرو صدا نیز عمل می کند.

گروه نوآوران تجهیزات عایق ایریک ، با همکاری متخصصین مجرب و کارآزموده، آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه ی عایق بندی ساختمان یا استفاده از انواع عایق ، عایق پشم سنگ و… می باشد.

نوارهای پرده های پی وی سی نوعی متریال قابل نصب بسیار عالی هستند که برای اتاق های سرد و ایجاد فضاهایی با دمای پائین با ویژگی های حرارتی ذخیره ساز انرژی، بسیار مناسب هستند. همچنین این پرده های پی وی سی می تواند در داخل اتاق سرد، هنگامی که شخص یا وسیله ای از درون اتاق رد می شود، دمای اتاق را حفظ کند.

پرده های پی وی سی

پرده های پی وی سی به از دست رفتن هوای سرد و متعاقبا از دست رفتن انرژی کمک بسیاری می کند که این می تواند بر ذخیره ی کارای هوای سرد، حتی زمانی که درب اتاق سرد باز است یا مورد دسترسی قرار می گیرد، تاثیرگذار باشد.

نوارهای پرده ی پی وی سی بسیار مقرون به صرفه و با دوام هستند و می تواند با موفقیت از انتقال دمای سرد و به هدر رفتن انرژی جلوگیری کند. به این ترتیب به طرز بسیار عجیبی می تواند هر آنچه در اتاق سرد قراردارد را در دمای مناسب حفظ و نگهداری کند و از فساد و از بین رقتن آن ها جلوگیری کند.

به این ترتیب، نوارهای پرده ی  پی وی سی یک عایق ارزان قیمت و مقرون به صرفه است که در ذخیره سازی انرژی با حفظ هوای سرد، ایجاد انبار سرد، فریزر و واحد های تبرید بسیار کاربردی و موثر است.

دوستان و همراهان عزیز، از اینکه در این مقاله نیز تا پایان ما را همراهی کردید، از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم. عزیزان چنانچه پس از مطالعه ی مقالات ما به سوال یا مشکلی برخوردید، با ما تماس بگیرید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

لطفا با ما در تماس باشید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.