زمانی که تصمیم می گیرید ساختمان های تجاری یا مسکونی را ارتقا دهید به طوری که مصرف انرژی را به حداقل برسانید، تنها رعایت کردن قوانین ساخت و ساز در هنگام ساختمان سازی کافی نیست، بلکه استفاد از انواع متریال عایق نیز همراه با ساخت وساز با کیفیت برای مصرف درست و بهینه ی انرژی لازم است. ساختمان هایی که در آنها عایق بندی می کنیم مصرف کارآمدتری از انرژی دارند ، ساکت تر هستند و برای اهالی آن محیطی سالم و راحت فراهم می کند. این موارد می تواند یک مزیت رقابتی واقعی به کسب و کار شما بدهد. در ادامه با گروه نوآوران تجهیزات عایق ایریک همراه شوید تا نکات مهمی را در این زمینه برای شما بیان کنیم.

عایق کاری ساختمان های تجاری

عایق کاری ساختمان های تجاری

 برای عایق کاری حرفه ای ساختمان های تجاری خود با قیمت های مناسب با گروه نوآوران تجهیزات عایق ایریک تماس بگیرید و از خدمات ارزنده ای که ما با هدف مصرف صحیح انرژی برای شما ارائه داده ایم بهره مند شوید.

عایق کار ساختمان باعث مصرف بهینه ی انرژی و کاهش هزینه ها می شود

در ساختمان های تجاری، چون محل کسب و کار شما است، چنانچه این امکان وجود داشته باشد که بتوانید هزینه ی مصرف انرژی را به حداقل برسانید می توانید به اهداف اقتصادی کسب و کار خود نزدیک تر شوید و در کار خود موفق تر عمل کنید. پس توجه به عایق کاری ساختمان های تجاری از الزامات کار شما محسوب می شود.

همچنین مصرف درست انرژی می تواند بخ میزان قابل توجهی تولید گاز دی اکسیدکربن و ورود آن به طبیعت و محیط زیست را کاهش دهد و اثر کربن تولید شده را کاهش داده و در نتیجه به عنوان راهکاری سازگار با محیط زیست به حساب بیاید.

گزارشات و بررسی های انجام شده در زمینه ی میزان مصرف انرژی در ساختمان های تجاری نشان داده است که میزان انرژی که در این قیبل ساختمان ها به هدر می رود، بسیار قابل توجه است و برای مصرف بهینه ی انرژی و جلوگیری از به هدر رفتن آن باید اقدامات لازم را انجام داد. که استفاده از انواع متریال عایق راه کار فوق العاده ای برای این کار می باشد.

الزامات ساختمان تجاری خود را بشناسید

یکی از الزامات ساختمان که تاثیر بسیار زیادی بر فراهم آمدن آسایش برای اهالی آن دارد، کنترل دمای درون ساختمان است. استفاده از عایق های حرارتی برای جلوگیری از انتقال هوا و به هدر رفتن انرژی یک جز کلیدی برای ایجاد دمای مناسب و مصرف صحیح انرژی است. اما با عایق کاری ساختمان های تجاری به صورت حرفه ای و نصب صحیح آن، کنترل هوای درون ساختمان به درستی صورت خواهد گرفت، بنابراین باید به نحوه ی اجرای عایق کاری ساختمان تجاری و استفاده از متریال با کیفیت نیز توجه کافی داشته باشید.

عایق کاری ساختمان های تجاری

تاثیرات آکوستیک عایق کاری ساختمان های تجاری

شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد نویز و آلودگی صوتی در محیط کار می تواند در میزان تولید، ارائه ی خدمات و بهره وری کارکنان، تاثیر بسیاری داشته باشد. همچنین آمار به دست آمده در این زمینه نشان می دهد 60 درصد کارمندان مشغول به فعالیت در ساختمان های تجاری در محیط های آرام و بی سروصدا راندمان کاری بهتری داشته اند.

طراحی آکوستیک ساختمان نیز علمی پیچیده است که به فاکتورهای زیادی بستگی دارد، از جمله نوع ساختمان، محل بنا شدن ساختمان و فضای اشغال شده توسط آن ساختمان. درست است که عایق کاری صوتی ساختمان به تنهایی در ایجاد فضای کاملا آکوستیک در ساختمان اداری تاثیرگذار نیست، اما نقش بسیار مهمی را در این زمینه ایفا می کند و به منظور حصول نتایج بهتر می توان متریال مختلف عایق کاری را با یکدیگر مقایسه کرد و با توجه به ویژگی های موجود، و نیازهای خود، به انتخابی مناسب بپردازید.

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار سپاسگزاریم. لطفا با ما در تماس باشید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.