در حالی که صاحبان خانه اغلب به کیفیت عایق در منازل خود توجه می کنند، صاحبان مشاغل غالبا از این جزئیات در مورد ساختمان های خود غافل می شوند. وقتی زمان بهبود عایق ساختمان شما فرا رسیده است، بهتر است خدمات عایق فوم را در نظر بگیرید. در ادامه با گروه نوآوران تجهیزات عایق آیریک همراه باشید تا از دلایل موجود جهت انتخاب عایق فوم اسپری به عنوان بهترین گزینه برای بهبود عایق کاری در ساختمان های تجاری مطلع شوید.

نصب آسان عایق فوم اسپری

عایق مورد استفاده در ساختمان های تجاری به دلیل عدم اختلال در کسب و کار و کار ارباب رجوع بهتر است به راحتی نصب شود و خرابی و توقف کار نداشته باشد. مهمترین مزیت عایق فوم اسپری نصب آسان آن است. این نوع عایق مستقیم روی بستر پاشیده می شود و لازم نیست چیزی را اندازه گیری کنید، برش دهید یا بچسبانید. فوم تا 100 برابر حجم اولیه گسترش می یابد و شکاف بین دیوارها را به سرعت و با ایمنی کافی پر می کند.

عایق فوم اسپری

اسپری فوم مشکلات رطوبت را به حداقل می رساند


عایق فایبرگلاس نورد در برابر مشکلات رطوبتی همچون یک آهنربا عمل می کند و تمامی رطوبت را به خود جذب می کند. عایق بندی با استفاده از نورد انواع شکاف هوا را در دیوارها به وجود می آورد و امکان تراکم و ایجاد رطوبت را فراهم می آورد. با گذشت زمان، این رطوبت درون عایق غوطه ور می شود.

ایجاد رطوبت و جذب آن می تواند منجر به بروز انواع مشکلات در ساختمان شود. یکی از این مشکلات قارچ و کپک در دیوارها است که در نهایت منجر به کیفیت پایین هوا در داخل ساختمان و مریضی کارمندان و مشتریان می شود.

عایق فوم اسپری مشکل جذب رطوبت را به حداقل می رساند و در رفع این خطر به شما کمک می کند. از آنجایی که فوم بطور قابل توجهی گسترش می یابد، تمامی شکاف ها و فضاهایی را که باعث جذب رطوبت می شود را پر می کند.

این عایق نه تنها باعث جلوگیری از رطوبت می شود، بلکه خطر ایجاد قارچ و کپک را نیز از بین می برد. علاوه بر قارچ و کپک این عایق به حفظ اجزای سازه فلزی و تیرهای چوبی به دلیل رطوبت و خوردگی نیز کمک می کند.

عایق فوم اسپری انتقال سر و صدا را کاهش می دهد


امروزه یکی از مشکلات بزرگ ساختمان های تجاری در مناطق صنعتی، وجود سر و صدای زیاد است که گاها باعث رنجش کارمندان و حتی مشتریان می شود. با عایق بندی مناسب، می توان به صورت کامل از ورود صدا به داخل محیط ساختمان و حتی از یک طبقه به سایر طبقات نیز جلوگیری کرد.

باید توجه کنید که عایق بدون ساختار جامد، قادر به جلوگیری از انتقال سر و صدا نمی باشد. بنابراین عایق هایی نظیر فایبرگلاس rolled batting به دلیل وجود چگالی و فیبری بودن آن، مانعی برای انتقال سر و صدا نمی باشند.

اما عایق فوم اسپری سدی محکم در داخل دیوارها تشکیل می دهد. هنگامی که دیوارها عایق کافی با فوم اسپری داشته باشند، این عایق یک بافر صوتی ایجاد می کند و می تواند محیط کار را آرام و بدون سر و صدا نگه دارد.

عایق فوم اسپری

فوم اسپری در کنترل آفات کمک می کند


از بین بردن آفات در یک ساختمان تجاری می تواند یک مسئولیت جدی و ایمنی باشد. بسیاری از اشکال عایق دارای الیاف نرم و محتوای کاغذ هستند که به عنوان منبع غذایی و ماده لانه سازی بسیاری از آفات عمل می کنند و باعث افزایش احتمال بروز آفات می شوند.

عایق فوم اسپری نه تنها لانه سازی و منبع غذایی سایر محصولات عایق را از بین می برد بلکه باعث ایجاد فضایی جامد در دیوارها می شود. فضای جامد به معنای فضای کمتری برای دسترسی آفات به داخل ساختمان شما است.

گروه نوآوران تجهیزات عایق آیریک

گروه نوآوران تجهیزات عایق آیریک با حرفه ای ترین و برترین نصابان عایق فوم اسپری مناسب برای ساختمان تجاری و اداری به شما در ایجاد هر چه بهینه تر و امن تر ساختن محیط اطرافتان کمک می کند. این گروه با استفاده از مواد مناسب و استاندارد، بهترین نوع از این عایق را تولید و نصب می کند. از این رو می توانید جهت دریافت راهنمایی و قیمت با همکاران ما در گروه نوآوران تجهیزات عایق آیریک تماس فرمایید.

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید صمیمانه از شما متشکریم در صورت هر گونه سوال در زمینه انتخاب بهترین عایق برای روف گاردن با ما در تماس باشید.