اینکه شما در ساخت و ساز ساختمان های مسکونی از متریال مناسب و با کیفیت استفاده کنید و با این کار استحکام ساختمان خود را قوت بخشید، کار فوق العاده ای است، اما این همه ی داستان نیست. در کنار این موارد باید عایق کاری ساختمان ها را نیز در نظر داشته باشید تا بتوانید در مصرف انرژی و هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید. البته برای حصول نتیجه ی رضایت بخش می بایست از شرکت های ارائه دهنده ی خدمات عایق کاری مناسب و کارآزموده نیز استفاده کنید. شرکت نوآوران تجهیزات عایق ایریک اراده ی دهنده ی انواع خدمات عایق کاری ساختمان در استان اصفهان می باشد. با ما همراه شوید تا شما را با مزایای عایق کاری ساختمان توسط نصابان مجرب در شرکت عایق کاری ایریک آشنا نمائیم.

شرکت عایق کاری

چرا عایق کاری ساختمان خود را به شرکت شرکت عایق کاری ایریک بسپاریم؟

ما در گروه نوآوران تجهیزات عایق ایریک بر آنچه مدعی شده ایم، متعهد خواهیم بود و خدمات عایق کاری انواع ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و … را با کیفیتی مطلوب برای شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

صرفه جویی در مصرف انرژی با سیستم عایق کاری موثر

در شرکت نوآوران تجهیزات عایق ایریک ما با استفاده از متریال عایق بسیار با کیفیت و مناسب برای هر بخش از ساختمان اقدام به عایق کاری سختمان های شما خواهیم کرد و همچنین با به کارگیری نیروهای مجرب و کارآزموده عملیات نصب عایق را به گونه ای انجام خواهیم داد که نتیجه ی مطلوب و موثر حاصل از عایق کاری برای شما حاصل شود. کلیه ی خدمات ما در زمینه ی عایقکاری ساختمان بر اساس استانداردهای تعیین شده می باشد و تا کنون هیچ گونه مورد مغایرت با اصول عایقکاری ساختمان در کار ما مشاهده نشده است.

بنابراین با ما ، شما شاهد یک عایقکاری موثر در ساختمان خود و صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها و ذخیره ی انرژی نیز خواهید بود.

آیا مایلید تا با خدمات شرکت عایق ایریک اشنا شوید؟ در ادامه با ما همراه باشید.

شرکت عایق کاری

خدماتی که توسط گروه نوآوران تجهیزات عایق ایریک ارائه می شود

  • عایق کاری فوم اسپری با استفاده از عایق پلی اورتان
  • عایق کاری به روش عایق فایبرگلاس دمیده
  • عایق کاری با استفاده از عایق سلولز دمیده
  • عایق کاری و یکپارچه سازی دیوارها و اتاق زیرشیروانی
  • عایق کاری انبار و پارکینگ
  • عایق کاری آکوستیک و صوتی
  • عایق کاری ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری و …

شما عزیزان جهت بهره مندی از خدمات عایق کاری گروه ایریک می توانید با شماره تلفن : تماس حاصل فرمائید و از این طریق درخواست خود را به ما اعلام نمائید. پس از ثبت درخواست شما نیروهای متخصص ما در محل حاضر شده و بازدید از آن محل مورد نظر شما را انجام خواهند داد  و با تشخیص متریال عایق مناسب و به کارگیری روش ها و متریال عایق مناسب برای هر بخش از خانه، عایق کاری منزل شما را با رعایت اصول عایق کاری ساختمان، انجام خواهند داد.

سخن آخر

به طور کلی اگر در ساخت و ساز ساختمان های جدید و نیز در بازسازی ساختمان های قدیمی از متریال عایق نیز استفاده شود، در این صورت علاوه بر اینکه در مصرف انرژی به طرز قابل توجهی صرفه جویی می شود، شما حتی به حفظ ذخائر انرژی کمک خواهید کرد و به علاوه در هزینه های خود نیز صرفه جویی خواهید کرد.

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم. چنانچه پس از مطالعه ی مقالات ما به سوالی برخورد کردید یا با مشکلی مواجه شدید، با ما تماس بگیرید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن سوالات شما را پاسخگو خواهیم بود.