به منظور افزایش استحکام ساختمان ها و همچنین محافظت از آن ها در برابر رطوبت و حرارت، از انواع عایق های رطوبتی برای عایق کاری ساختمان ها استفاده می شود. عایق های رطوبتی استاندارد نیز نظیر دیگر متریال عایق نظیر پشم سنگ و پشم شیشه دارای ویژگی های فوق العاده و مقاومت بسیاری در برابر رطوبت می باشد. در این مقاله تصمیم گرفته ایم شما عزیزان را با مشخصات عایق رطوبتی استاندار آشنا کنیم. با ما در گروه نوآوران تجهیزات عایق ایریک همراه شوید.

شرکت نوآوران تجهیزات عایق ایریک ارائه دهنده ی انواع خدمات عایق کاری ساختمان های تجاری، مسکونی و… با استفاده از بهترین متریال عایق رطوبتی و … آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

قبل از خرید و عایق کاری ساختمان خود می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از راهنمائی های لازم در زمینه اننتخاب عایق مناسب برخوردار شوید.

مشخصات عایق رطوبتی

ویژگی و مشخصات عایق رطوبتی استاندارد

در گذشته از دو نوع عایق رطوبتی به منظور ممانعت از نفوذ نم و رطوبت به ساختمان ها استفاده می شد. این دو روش سنتی برای عایق کاری رطوبتی ساختمان عبارتند از : روش قیر و گونی و استفاده از کاهگل.

اما امروزه از روش های نوین عایق کاری ساختمان استفاده  می کنند که عبارتست از روش عایق کاری با استفاده از ایزوگام. ایزوگام دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در برابر رطوبت بسیار مقاوم بوده و در بازار به صورت پیش ساخته عرضه می شود.

استفاده از عایق رطوبتی به دلیل نصب آسان آن بسیار پر طرفدار است و همچنین هنگام نصب بسیار سازگار با محیط زیست است و کمتر باعث آلودگی هوا می شود.

انواع عایق رطوبتی استاندار نظیر ایزوگام دارای انعطاف بسیار خوبی است و عمر و دوام بسیاری دارد و در شرایط جوی مختلف مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد. این موارد از مهم ترین ویژگی های عایق رطوبتی استاندارد می باشد.

عایق رطوبتی استاندارد ایزوگام در بخش های مختلف ساختمان مثل پشت بام، سرویس های بهداشتی، باغچه، دیوار و … مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که این بخش های ساختمان بیشتر در معرض نم و رطوبت قرار دارد. بنابراین توصیه می شود، برای اینکه بتوانید نتیجه ی خوبی از کار عایق کاری ساختمان خود بگیرید، خوب است که از نیروهای متخصص در این زمینه بهره بگیرید، چرا که استفاده از روش های غیر اصولی عایق کاری نتیجه ی عکس به همراه خواهد داشت و حتی منجر به تخریب ساختمان می شود.

در ادامه شما را با مشخصات کلی عایق رطوبتی استاندارد آشنا خواهیم کرد. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

مشخصات عایق رطوبتی

مشخصات عایق رطوبتی استاندارد

در این بخش از مقاله به برخی از مهم ترین مشخصات عایق های رطوبتی اشاره خواهیم کرد، لطفا همچنان با ما همراه باشید.

  • عایق رطوبتی استاندارد دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و عمر مفید آن حدود 15 سال می باشد.
  • عایق رطوبتی استاندارد در برابر تغییرات دمایی بسیار مقاوم است.
  • نصب سریع و آسان عایق های رطوبتی استاندارد باعث شده است که از این نوع عایق ها برای عایق کاری اکثر ساختمان های مسکونی و تجاری و … استفاده شود. عایق های رطوبتی استاندارد نیز حمل و نقل آسانی دارد، چرا که دارای وزن سبکی می باشد.

به اعتبار شرکت تولید کننده امری ضروری است چرا که شرکت های تولید کننده عایق های حرارتی و رطوبتی استاندارد باید مجوزهای لازم را برای تولید داشته باشند و با توجه به قوانین و استانداردهای موجود عایق های باکیفیت و مرغوب را تولید می کنند .با کمی بررسی و تحقیق در مورد شرکت های تولید کننده می توانید اطلاعات لازم را کسب نمایید .

شرکت نوآوران تجهیزات عایق ایریک در حال حاضر یکی از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات عایق در استان اصفهان می باشد. ما در گروه نوآوران تجهیزات عایق ایریک آماده ی ارائه ی هر گونه خدمات در زمینه ی انتخاب متریال عایق و نصب آن، همچنین اراده ی خدمات مشاوره ای در این زمینه هستیم.

لطفا با ما در تماس باشید و سوالات خود را با مشاوران مجرب ما در میان بگذارید.